Облако тегов





Пятница, 23.02.2018, 16:48
Приветствую Вас Гость | RSS
Сайт адвоката Куринского Александра Георгиевича
Главная | Регистрация | Вход
Главная » 2009 » Декабрь » 07
Какой период мне должны взять в расчет декретных (последние 6 месяцев или год)?
 
Відповідно до частини 1 пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. №1266 (далі – Порядок) розрахунковим періодом, за який обчислюється середня заробітна плата (дохід) для застрахованих осіб є останні шість календарних місяців (з першого до першого числа), що передують місяцю, в якому настав страховий випадок. Таким чином в розрахунок повинні бути взяті 6 місяців.
 
Должны ли месяца, когда я болела исключаться с расчета декретных и учитываться только 6 месяцев или 1 год, когда я работала?
 
Відповідно до частини 4 п ... Читать дальше »
Просмотров: 4917 | Добавил: kurinskiy | Дата: 07.12.2009 | Комментарии (3)

Відповідно до пункту 13.1.1. Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051 (далі – Правила благоустрою міста Києва) порядок розміщення малих архітектурних, форм та тимчасових споруд визначений Єдиними правилами ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 №198, Положенням про розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд у м. Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 27.11.2008 №657/657, Правилами забудови м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 27.01.2005 №11/2587, правилами (положеннями), встановленими Київською міською радою. Правила благоустрою міста Києва вживають термін «тимчасова споруда», визначаючи її, як споруду функціонального (в тому числі для здійснення підприємницької діяльності), декорати ... Читать дальше »
Просмотров: 1182 | Добавил: kurinskiy | Дата: 07.12.2009 | Комментарии (0)


адвокат Куринский А.Г. © 2018