Облако тегов





Воскресенье, 17.12.2017, 10:12
Приветствую Вас Гость | RSS
Сайт адвоката Куринского Александра Георгиевича
Главная | Регистрация | Вход
Главная » 2009 » Декабрь » 7 » Поширенні питання щодо нарахування декретних виплат (допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю у зв'язку з вагітністю та пологами)
Поширенні питання щодо нарахування декретних виплат (допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю у зв'язку з вагітністю та пологами)
16:07
Какой период мне должны взять в расчет декретных (последние 6 месяцев или год)?
 
Відповідно до частини 1 пункту 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. №1266 (далі – Порядок) розрахунковим періодом, за який обчислюється середня заробітна плата (дохід) для застрахованих осіб є останні шість календарних місяців (з першого до першого числа), що передують місяцю, в якому настав страховий випадок. Таким чином в розрахунок повинні бути взяті 6 місяців.
 
Должны ли месяца, когда я болела исключаться с расчета декретных и учитываться только 6 месяцев или 1 год, когда я работала?
 
Відповідно до частини 4 пункту 4 Порядку місяці розрахункового періоду (з першого до першого числа), в яких застрахована особа не працювала з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком), виключаються з розрахункового періоду. Таким чином, місяці, коли Ви перебували на лікарняному не повинні бути враховані при розрахунку середньої заробітної плати.
 
Могу ли я потребовать у компании справку про среднюю заработную плату?
 
Відповідно до частини 1 пункту 22 Порядку довідка про середню заробітну плату видається роботодавцем за вимогою застрахованої особи або робочих органів виконавчих дирекцій фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на підставі платіжних відомостей та інших документів про нараховану заробітну плату. Таким чином, Вам необхідно подати заяву за місцем роботи щодо надання довідки про середню заробітну плату. Попросіть у заяві надіслати цю довідку Вам на поштову адресу.
 
Как мне проконтролировать нашу бухгалтерию и не дать обсчитать меня?
 
Напишіть також на адресу роботодавця заяву про надання довідки про Ваші доходи за останній рік. Виходячи з платежів буде можливим провести контрольний розрахунок і перевірити правильність нарахування допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю у зв'язку з вагітністю та пологами. У разі неправильного нарахування допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю у зв'язку з вагітністю та пологами, ці дії можливо буде оскаржити та стягнути не донараховані кошти. Слід також враховувати, що відповідно до пункту 9 Порядку до середньої заробітної плати (доходу) включається заробітна плата (дохід) у межах максимальної величини (граничної суми) заробітної плати (доходу) та оподатковуваного доходу (прибутку), з яких сплачуються страхові внески до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування Така максимальна гранична величина заробітної плати станом на листопад 2009 року встановлена на рівні 10 035 грн.
 
 
7 грудня 2009 року                                                                                                            адвокат Олександр Курінський
 
УВАГА: Дана інформація є суб’єктивною правовою позицією адвоката Курінського Олександра Георгійовича, що грунтується на нормах чинного законодавства. 
Просмотров: 4910 | Добавил: kurinskiy | Теги: допомога по пологам, Декретні виплати, допомога по вагітністю | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 3
3  
Доброго дня. Яка сума декретних якщо з-п приблизно (клжного місяця різна) 4000 грн

2  
Официйна зп 1400, працюю 3 роки, акробат становитимуть дикретни?

1  
Яка приблизно буде сума по нарахуванню декретних ,якщо мінімальна заробітна плата офіційно становить 1400,00грн. На роботі працюю 2,5 роки.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

адвокат Куринский А.Г. © 2017